המשחק לא מגיע כקוד.

המשחק מגיע ישירות מחנות PSN, תוכלו לשחק אונליין, לקבל עדכונים וכו...

שחקו מהפרופיל הפרטי שלכם.
הרוויחו גביעים, שחקו ברשת, קבלו עדכונים.
לאחר תהליך ההתקנה, המשחק יהיה זמין להפעלה מהחשבון הפרטי שלכם, בדיוק כמו כל משחק או אפליקציה אחרים שרכשת ישירות בחנות PSN.
אסור לקונה לשנות פרטים בתוך החשבון,לא את האימייל ולא את הסיסמה,כל עוד הפרטים נשמרים אתם מכוסים באחריות מלאה.
להסבר על התקנת המשחקים אנא כנסו ללשונית מדריכים,שם תמצאו מדריכי התקנה ל-2 הקונסולות.

יש אחריות מלאה.
אתה יכול לאבד את האחריות אם תשנה את פרטי הכניסה (דוא"ל+סיסמה) של חשבון PSN . לא נוכל לבדוק את החשבון ולזהות אותו כחשבון שנקנה מאיתנו.
אסור לשנות את האימייל ולא את הסיסמה בתוך החשבון!

אנו מוכרים חשבונות PSN ובתוכם משחקים חוקיים (מקוריים). אנו קונים את החשבונות רק ממקורות אמינים ואנו בטוחים כי לא מדובר בחשבונות שנפרצו או נגנבו.
פסק הדין של בית הדין לצדק של האיחוד האירופי בתיק C-128/11 "מחבר תוכנה אינו יכול להתנגד למכירה חוזרת של רישיונות 'משומשים' שלו המאפשרים שימוש בתוכניות שלו שהורדו מהאינטרנט"
https://curia.europa.eu/jcms/upload/docs/application/pdf/2012-07/cp120094en.pdf
תשלום מאובטח בכרטיסי אשראי באמצעות - Visa, MasterCard PayPal.משלוח של חשבון יכול לקחת בין 24 שעות. לפעמים פשוט צריך לחכות בסבלנות.
אם את לא רואים את האימייל שלנו נסו לחפש אותו בתיבת הספאם/דואר זבל או בלשונית קידום מכירות..
אם אף אחת מהסיבות שכתובות למעלה אינם רלוונטיות אליכם תוכלו תמיד ליצור קשר עם צוות התמיכה שלנו. תמיד נשמח לעזור לכם.
במידה והמשחק נמחק לכם מסיבה מסויימת כמו תקלה, טעות, פרמוט מכשיר או כל דבר אחר - לא קרה כלום! כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתחבר לחשבון שלכם. לאחר שהתחברתם לחשבון שלכם תוכלו להוריד את המשחק בשנית. חשוב לזכור - המשחק נשאר אתכם תמיד לכן תוכלו להוריד אותו תמיד, בכל מקום, כמה פעמים שתרצו.
PayPal היא חברה בינ"ל מובילה לתשלומים באינטרנט ובמכשיר הנייד, עם יותר מ-110 מיליון חשבונות פעילים ב-190 מדינות. השירות של PayPal מאפשר לכל אדם בעל כתובת מייל לשלם ולקבל תשלום בצורה בטוחה יותר, בלי לחשוף את פרטי כרטיס האשראי שלו בפני המוכר.
בנוסף, התשלום באמצעות PayPal הוא מהיר יותר, מפני שלא צריך להקליד שוב ושוב את פרטי כרטיס האשראי בכל פעם שקונים באינטרנט – פשוט מקלידים כתובת מייל וסיסמה, וכעבור שלושה קליקים תהליך התשלום כולו מסתיים.
אין לנו סניפים פיזים. רכישת המוצרים מתבצעת דרך האתר בלבד.